Асоцiацiя сучасного та естрадного танцю украiни

Як зареєструватися на захід LIFE IN DANCE

ЯК ПІДТВЕРДИТИ І ОПЛАТИТИ участь у заході "LIFE IN DANCE" 2-3 грудня 2023г.

  1. Пройти он-лайн реєстрацію на сайті АСЕТУ до 18.11.2023р. Посилання на реєстрацію. Заявки на участь у довільній формі, а також по телефону не розглядатимуться!!! Після 18.11.2023р. організатори можуть відмовити у прийомі заявок !
  2. В он-лайн реєстрації НАТИСНУТИ «ПЕРЕВІРИТИ МОЮ РЕЄСТРАЦІЮ»
  3. Далі натиснути «Зв'язатися з організатором - повідомити про проходження реєстрації» 
  4. Оберіть спосіб оплати.
  5. Якщо Ващі танцюристи не являються членом АСЕТУ, вислати на адресу скановані копії документів(класифікаційних карт/ книжок, свідоцтв про народження або паспортів).
  6. Протягом трьох рабочих днів з Вами зв'яжется ОРГАНІЗАТОР або КООРДИНАТОР та надішле реквізіти для оплатина Вашу пошту, зазначену у он-лайн реєстрації.
  7. Оплата участі за безготівковим розрахунком проводится до 29.11.2023 виключно тренером чи представником танцювального коллективу. За умови 100% сплати організаційного внеску за безготівковим розрахунком до 29 листопада  стартові номери можна отримати в день виступу.
  8. Після  29.11.2023 р. оплатити можно за день до заходу на реєстрації. В день заходу оплата не приймається та неоплачені заявки на участь вважаються недійснимиРеєстрація з отриманням стартових номерів проводиться лише тренером чи представником клубу –виключно 01 грудня (п’ятниця)за наявності класифікаційної картки/книжки дійсного члена будь-якої танцювальної національної організації з сучасних та естрадних танців яки офіційно зареєстрованої в Міністерстві Юстиції дійсною на 2023 рік (наявність оригіналу або засвідченої ксерокопії свідоцтва про народження), а також за наявності оригіналу паспорта або свідоцтва про народження (для танцюристів які не є членом жодної танцювальної організації).

У день турніру реєстрація не проводиться!

Запис на реєстрацію за тел. 099-7000-337 Альона

 
 
Підпишіться,