Асоцiацiя сучасного та естрадного танцю украiни

7. Як стати суддею АСЕТУ?

Щоб стати суддею АСЕТУ необхідно виконати декілька дій:

1. Подати заяву на електронну пошту офісу acetyoffice@gmail.com в якому необхідно докладно викласти інформацію про себе, освіту, свою танцювальну діяльність, описати регалії, нагороди, вказати контактні дані для зв'язку.

2.Офіс-менеджер, після розгляду заяви, зв'яжеться з Вами та повідомить Вам найближчу дату проведення суддівської атестації у Вашому регіоні або обговорить можливість складання іспиту он-лайн.

3. Якщо Ви є членом АСЕТУ, необхідно переконатися в тому, що Ваше членство в організації продовжено на поточний танцювальний рік. Якщо Ви НЕ є членом АСЕТУ, то Вам потрібно зареєструватися в базі даних на сайті https://acety.org/ та створити свій акаунт, після чого сплатити річний внесок до АСЕТУ (вартість на 2023 рік – 300 грн., на 2024 рік – 500 грн.).

4. Наступний крок – сплатити атестацію. Вартість складання атестації на 2023-2024 рр залежить від категорії

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо здачі суддівської атестації, звертайтесь до офісу АСЕТУ за телефоном +380997000337 або на e-mail: acetyoffice@gmail.com

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА:

Атестація – це іспит, що складається із трьох частин:

  • На знання положень АСЕТУ за певним танцювальним напрямом;
  • На знання положень організації АСЕТУ;
  • Практичне завдання на знання скейтингу – системи та вміння підраховувати результати змагань з її використанням. Для підготовки до цієї частини іспиту можна взяти результати з будь-якого заходу АСЕТУ (розділ Результати на сайті https://acety.org/results.html ) та самостійно провести розрахунки.
Підпишіться,