Асоцiацiя сучасного та естрадного танцю украiни

6. Як підтвердити та сплатити заявлені участі на захід

Підтвердження заявок учасників проводиться зазвичай за день до проведення заходу (дізнатися про точний термін підтвердження заявок Ви можете із положення про захід) виключно тренером або представником танцювального колективу за наявності картки члена АСЕТУ, класифікаційної картки/книжки дійсного члена будь-якої танцювальної національної організації, офіційно зареєстрованої у Міністерстві Юстиції, дійсне на рік проведення заходу (наявність оригіналу або засвідченої ксерокопії свідоцтва про народження або паспорта є обов'язковою). Якщо танцюрист не є членом жодної організації, його реєстрація здійснюється за наявності оригіналу паспорта або свідоцтва про народження.

За умови 100% сплати організаційного внеску за безготівковим розрахунком заздалегідь (дізнатися про точний термін сплати організаційних внесків Ви можете із положення про захід) браслети учасників можна отримати в день виступу.

При цьому керівник ОБОВ'ЯЗКОВО має спочатку пройти он-лайн реєстрацію, надіслати запит на отримання реквізитів для оплати, а також надіслати скановані копії документів (класифікаційних карток/книжок, свідоцтв про народження чи паспортів) електронною поштою організаторам заходу.

Підпишіться,