Асоцiацiя сучасного та естрадного танцю украiни

5. Як стати членом АСЕТУ та отримати знижку на участь у заході? Як оформити заявку на членство АСЕТУ?

 

5.1. Як оформити заявку на членство в АСЕТУ.

Крок 1. Для того, щоб стати членом АСЕТУ та отримувати знижки на кожен виступ у заході, необхідно сплатити річний внесок до АСЕТУ.

Членство в АСЕТУ – це оформлена та підтверджена заявка керівника танцювального колективу для кожного танцюриста окремо, на добровільний вступ до членів АСЕТУ, для отримання всіх необхідних переваг та здійснення організаційного та технічного супроводу колективів/танцюристів. Після оформлення заявки на вступ до АСЕТУ та оплати річного внеску видається пластикова карта танцюриста. Пластикова карта – це підтвердження вступу танцюриста до членів АСЕТУ.

Пластикова картка видається автоматично після сплати річного внеску до АСЕТУ та без додаткової оплати.

Крок 2. Для того, щоб оформити заявку на вступ до членів АСЕТУ для учасників/танцюристів колективу, необхідно пройти авторизацію у своєму акаунті та перейти у вкладку ТАНЦЮРИСТИ. Тут буде представлено перелік усіх танцюристів, зареєстрованих керівником конкретного колективу. Також вказана персональна інформація учасників колективу/танцюристів: номер технічної карти, дата народження, ліга, бали, персональний пароль танцюриста.

Крок 3. Щоб оформити заявку на оплату річних внесків до АСЕТУ необхідно натиснути на вкладку РІЧНІ ОПЛАТИ ТАНЦЮРИСТІВ.

Крок 4. У вікні, що випадає, вибрати танцюристів, позначивши галочками навпроти кожного прізвища групу або конкретного танцюриста для оформлення, або продовження технічних карт АСЕТУ. Потім необхідно завершити свій вибір натисканням кнопки ВИБІР ТАНЦЮРИСТІВ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ І ПРОДОВЖЕННЯ ЧЛЕНСТВА АСЕТУ, яка розташована у верхньому лівому кутку, над переліком прізвищ танцюристів.

УВАГА!!! Є бонусні 4 місяці – вересень, жовтень, листопад, грудень для танцюристів, які раніше не були членами АСЕТУ! Якщо танцюрист, який раніше не був членом АСЕТУ, стає ним у цей період 2023 року, то дія річного внеску до АСЕТУ триває до 1 січня 2025 року (з моменту оплати його у 2023 році та весь танцювальний 2024 рік). Такий танцюрист, який є членом АСЕТУ, має перевагу користуватися знижками на кожен виступ у заході/конкурсі вже у 2023 році! При цьому рейтинг за бонусні місяці танцюристу не буде зараховано.

 Крок 5. Після того, як Ви обрали необхідного танцюриста (ів) для внесення його (їх) річних внесків, відзначили його галочкою і підтвердили свій вибір натисканням кнопки ВИБІР ТАНЦЮРИСТІВ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ І ПРОДОВЖЕННЯ ЧЛЕНСЬКИХ ВНЕСОК, програма автоматично переходить у вікно де відображено весь перелік обраних танцюристів.

У цьому вікні система формує таблицю, де відтворює всі персональні дані про танцюристів: дату народження, лігу, бали за виступи, а також підсумкову суму сформованої заявки.

Під підсумковою сумою необхідно поставити галочку у вікні. Це означає, що Ви даєте згоду на обробку персональних даних танцюристів та зобов'язуєтесь виконувати правила Положення АСЕТУ та Рішення Президії АСЕТУ. Потім натискаємо на кнопку Зберегти.

У своєму обліковому записі керівник/тренер колективу може відстежувати статус поданої заявки.

Заявки зі статусом Подано – це зареєстровані, але не оплачені заявки від керівників.

Після внесення керівником даних про оплату заявці автоматично надається статус Оплачено.

Заявка набуває статусу Підтверджена, якщо:

  1. Зарахування коштів на рахунок організації підтверджено менеджерами офісу;
  2. Після отримання офісом АСЕТУ всіх документів, необхідних для оформлення членства новим танцюристам.

Видалити можна лише подані, але не оплачені заявки.

Звертаємо Вашу увагу на те, що членство в АСЕТУ новим членам організації оформляється тільки за наявності у менеджерів офісу необхідних документів (потрібно вислати на електронну пошту офісу acetyoffice@gmail.com ), що підтверджують вік танцюриста (копія свідоцтва про народження танцюриста або паспорт) та фото форматом 3 х 4 см.

Якщо керівник танцювального колективу не надав сканованої копії свідоцтва про народження/паспорт, то такому танцюристу НЕ БУДЕ оформлено членство в АСЕТУ і відповідно він не зможе користуватися знижками на виступи в заходах, які надаються членам АСЕТУ.

Якщо керівник танцювального колективу надав скановану копію свідоцтва про народження/паспорт, а фотографію танцюриста не надав, то після закінчення 2-тижневого терміну картку такому танцюристу буде випущено без фотографії. Надалі технічну карту можна буде перевипустити із фотографією, але за окрему плату.

Підпишіться,