Асоцiацiя сучасного та естрадного танцю украiни

5.2. Як сплатити заявку на членство в АСЕТУ?

5.2. Як сплатити заявку на членство АСЕТУ?

Крок 1. Сформувати заявку на вступ/продовження членства в АСЕТУ в обліковому записі керівника/тренера – пункт 5.1 Інструкції.

Крок 2. Надіслати на електронну пошту офісу acetyoffice@gmail.com необхідні документи, за умови, що членство в АСЕТУ оформляється новим членам організації (не потрібно для існуючих членів АСЕТУ) - копії свідоцтва про народження та фото форматом 3х4.

Крок 3. Після того, як менеджери офісу перевірять наявність документів на відповідних танцюристів та достовірність зазначеної керівником інформації про танцюриста відповідно до наданих документів. Менеджер офісу надішле на електронну адресу керівника танцювального колективу суму сформованої заявки, яку необхідно сплатити та реквізити для оплати (номер картки).

Крок 4. Керівнику танцювального колективу необхідно протягом двох робочих днів оплатити заявку на вступ/продовження членства в АСЕТУ та надіслати на електронну пошту офісу фото чека про оплату, що підтверджує транзакцію.

Крок 5. Менеджер офісу підтверджує оплату і потім закриває сформовану керівником заявку на вступ до членів АСЕТУ. Після цього танцюристам надаються персональні номери карток, і проставляється річний внесок. Річний внесок оплачується раз на рік, сплачується річний внесок на один календарний рік.

Підпишіться,