Асоцiацiя сучасного та естрадного танцю украiни

4. Як перевірити та змінити свою реєстрацію?

 

КРОК 1. Для того, щоб перевірити/зробити зміни у своїй реєстрації на захід, необхідно увійти до свого облікового запису. Потім вибрати конкурс, у якому Ви зареєстрували участь свого колективу та відкрити його, клацнувши правою клавішею мишки. У вікні знайдіть вкладку ПЕРЕВІРИТИ МОЮ РЕЄСТРАЦІЮ і відкрийте її. Для цього необхідно натиснути на вкладці ПЕРЕВІРИТИ МОЮ РЕЄСТРАЦІЮ. Програма автоматично відобразить зведену реєстрацію всіх учасників клубу. Тут будуть зведені в зручну таблицю танцюрист(и) СОЛО, ДУЕТА, Малих Груп, Формейшнів, Продакшнів із зазначенням категорій та ЛІГ, в яких виступають танцюристи, а також сума внесків за виступи. 

 

 

У вікні знайдіть вкладку ПЕРЕВІРИТИ МОЮ РЕЄСТРАЦІЮ і відкрийте її. Для цього необхідно натиснути на вкладці ПЕРЕВІРИТИ МОЮ РЕЄСТРАЦІЮ.

Програма автоматично відобразить зведену реєстрацію всіх учасників клубу. Тут будуть зведені в зручну таблицю танцюрист(и) СОЛО, ДУЕТА, Малих Груп, формейшнів, продакшнів із зазначенням категорій та ЛІГ, в яких виступають танцюристи, а також сума внесків за виступи.

В этой вкладке Вы, как руководитель клуба, можете администрировать участие своих танцоров в мероприятии. 

Например:

1, Тут програма дає можливість змінювати участі танцюристів у категоріях або видаляти їх (за умови, що реєстрацію на захід відкрито) шляхом переходу по активному посиланню у вікно з категоріями, де Ви можете відкоригувати участь танцюриста у заході. Після того, як ви здійсните всі необхідні зміни, не забудьте підтвердити Ваш вибір натисканням кнопки ДАЛІ (задати назву композиції – для ШОУ дисциплін). Де необхідно задати назви композицій та підтвердити участь натисканням кнопки ПІДТВЕРДИТИ.

  1. Далі програма пропонує опцію змінювати склад учасників/танцюристів групових виступів. Для цього необхідно натиснути на посилання НАЗВА – верхній активний рядок у таблиці з переліком танцюристів малої групи, дисципліни, в якій виступають танцюристи та вказівкою ліги. Потім у вікні, що випадає, Вам буде дана можливість (доступна опція) не тільки змінювати участі танцюристів у категоріях (за умови, що реєстрація на захід відкрита), але й ВИДАЛЯТИ/ДОДАВЛЯТИ потрібних (непотрібних) танцюристів у групу.

Якщо Вам необхідно ВИДАЛИТИ танцюриста/учасника малої групи, то для цього потрібно натиснути на активне посилання, яке розташоване навпроти прізвищ танцюристів. Програма автоматично видаляє вибраного Вами танцюриста, і він більше не відображатиметься у списку учасників малої групи.

Якщо Вам необхідно ДОДАТИ танцюриста/учасника малої групи, то для цього потрібно вибрати танцюриста з повного списку всіх танцюристів клубу і натиснути на кнопку ДОДАТИ.

4, Після того, як ви здійсните всі необхідні зміни не забудьте підтвердити Ваш вибір натисканням кнопки ПІДТВЕРДИТИ. У шоу дисциплінах необхідно задати назви композицій та підтвердити участь натисканням кнопки ПІДТВЕРДИТИ.

УВАГА! Звертаємо вашу увагу на те, що при зміні складу учасників групових виступів можуть змінюватись ЛІГИ та вікова категорія номінації!

КРОК 2. Важливо! Перевірте всю необхідну інформацію у розділі/вкладці ПЕРЕВІРИТИ МОЮ РЕЄСТРАЦІЮ та переконайтеся, що реєстрація клубу/танцюристів на конкурс пройшла успішно та дані заповнені правильно. Після цього можна закінчити сесію, для цього натискаємо кнопку ВИХІД.

Якщо у Вас виникають питання або проблеми з реєстрації, звертайтесь до офісу АСЕТУ на пошту  acetyoffice@gmail.com, або за телефоном +380997000337

Підпишіться,