Асоцiацiя сучасного та естрадного танцю украiни

3. Як зареєструвати участі на конкурсі?

 

Крок 1. Щоб зареєструвати свою участь у конкурсі/заході Вам необхідно виконати авторизацію або зареєструватися як новий клуб/керівник у базі АСЕТУ (пункт 1, пункт 2 цієї інструкції).

Тут Ви побачите повний перелік заходів, що проводяться АСЕТУ найближчим часом. Заходи/конкурси будуть відсортовані згідно з датою проведення події, тут же представлена ​​інформація про місце проведення заходу/конкурсу та інша корисна інформація.

 

Крок 2. Вибираємо потрібний захід/конкурс та реєструємось.

Для цього вибираємо необхідний захід/конкурс та клацаємо мишкою на цій вкладці. Програма пропонує Вам зареєструвати соло, дует, малу групу/формейшн (продакшн до 40 осіб).

Для прикладу реєструємо СОЛО:

 • Щоб зареєструвати СОЛО, клацаємо мишкою на вкладці СОЛО, після чого програма видасть список усіх танцюристів вашого клубу (Важливо! Не забудьте перед реєстрацією перевірити або додати танцюристів, які братимуть участь у заході/конкурсі).

 • Вибираємо потрібного танцюриста та клацаємо мишкою на нього. Після цього програма пропонує перелік категорій, у яких даний танцюрист може взяти участь з урахуванням його віку та ліги.
 • Звертаємо Вашу увагу, що цей танцюрист може брати участь в одній або кількох категоріях СОЛО. Для цього необхідно навпроти потрібної категорії поставити галочку і обов'язково підтвердити Ваш вибір натисканням кнопки ПІДТВЕРДИТИ!

 

Для прикладу реєструємо ДУЕТ:

 • Щоб зареєструвати ДУЕТ, клацаємо мишкою на вкладці ДУЕТ, після чого програма видасть список усіх танцюристів вашого клубу (Важливо! Не забудьте перед реєстрацією перевірити або додати танцюристів, які братимуть участь у заході/конкурсі).

 • Вибираємо потрібних двох танцюристів і ставимо галочки навпроти кожного прізвища. Потім необхідно підтвердити свій вибір натисканням кнопки «Підтвердити вибір танцюристів», яка розташована зверху НАД переліком прізвищ танцюристів.

 • Після цього програма автоматично формує дует/групу та пропонує перелік категорій, у яких дані танцюристи можуть взяти участь з урахуванням їх віку та ліги.
 • Потім навпроти потрібної категорії необхідно поставити галочку та обов'язково підтвердити Ваш вибір натисканням кнопки ПІДТВЕРДИТИ!

  • Якщо Ви реєструєтеся на фестиваль (ШОУ дисципліни), то Вам потрібно вибрати категорію та натиснути кнопку «Далі» внизу списку, потім задати назву композиції та підтвердити участь натисканням кнопки ПІДТВЕРДИТИ.

  Для прикладу реєструємо МАЛУ ГРУПУ/ФОРМЕЙШН:

  • Щоб зареєструвати МАЛУ ГРУПУ/ФОРМЕЙШН, клацаємо мишкою на вкладці МАЛА ГРУПА/ФОРМЕЙШН, після чого програма видасть список усіх танцюристів вашого клубу (Важливо! Не забудьте перед реєстрацією перевірити або додати танцюристів, які братимуть участь у заході/конкурсі).

 • Вибираємо групу танцюристів і ставимо галочки навпроти кожного прізвища. Потім необхідно підтвердити свій вибір натисканням кнопки «Підтвердити вибір танцюристів», яка розташована зверху НАД переліком прізвищ танцюристів.

 • Після цього програма автоматично формує групу учасників та пропонує перелік категорій, у яких дані танцюристи можуть взяти участь з урахуванням їх віку та ліги.

  • Потім навпроти потрібної категорії необхідно поставити галочку та обов'язково підтвердити Ваш вибір натисканням кнопки ДАЛІ (задати назву композиції) для ШОУ дисциплін! Та без назви ПІДТВЕРДИТИ – для СТРИТ дисциплін!

Після того, як Ви підтвердили свій вибір натисканням кнопки ДАЛІ необхідно задати назви композицій та підтвердити участь натисканням кнопки ПІДТВЕРДИТИ.

Важливо! Звертаємо Вашу увагу, що назви композицій потрібно вносити в порожні поля без лапок!

Крок 3. Обов'язково перевіряйте свою реєстрацію! Для цього необхідно натиснути на вкладці «ПЕРЕВІРИТИ МОЮ РЕЄСТРАЦІЮ». Програма автоматично відобразить зведену реєстрацію всіх учасників клубу. Тут будуть зведені в зручну таблицю танцюрист(и) СОЛО, ДУЕТА, МАЛИХ ГРУП, ФОРМЕЙШНIB, ПРОДАКШНIВ із зазначенням категорій та ЛІГ, в яких виступають танцюристи, а також сума внесків за виступи.

У цій вкладці Ви, як керівник клубу, можете адмініструвати участь своїх танцюристів у заході.

Наприклад:

 1. Програма дає можливість змінювати участь танцюристів у категоріях (за умови, що реєстрацію на захід відкрито) шляхом переходу за активним посиланням у вікно з категоріями, де Ви можете відкоригувати або видалити участь танцюриста у заході. Після того, як ви здійсните всі необхідні зміни, не забудьте підтвердити Ваш вибір натисканням кнопки ДАЛІ (задати назву композиції – для ШОУ дисциплін). Де необхідно задати назви композицій та підтвердити участь натисканням кнопки ПІДТВЕРДИТИ. ! Та без назви ПІДТВЕРДИТИ – для СТРИТ дисциплін!

2. Далі програма пропонує опцію змінювати склад учасників/танцюристів групових виступів. Для цього необхідно натиснути на посилання НАЗВА – верхній активний рядок у таблиці з переліком танцюристів малої групи, дисципліни, в якій виступають танцюристи та вказівкою ліги. Потім у вікні, що випадає, Вам буде дана можливість (доступна опція) не тільки змінювати участі танцюристів у категоріях (за умови, що реєстрація на захід відкрита), але й ВИДАЛЯТИ/ДОДАВАТИ потрібних (непотрібних) танцюристів у групу.

Якщо Вам необхідно ВИДАЛИТИ танцюриста/учасника малої групи, то для цього потрібно натиснути на активне посилання, яке розташоване навпроти прізвищ танцюристів. Програма автоматично видаляє вибраного Вами танцюриста, і він більше не відображатиметься у списку учасників малої групи.

Якщо Вам необхідно ДОДАТИ танцюриста/учасника малої групи, то для цього потрібно натиснути кнопку ДОДАТИ і вибрати необхідного танцюриста з повного списку всіх танцюристів клубу.

 

 1. Після того, як ви здійсните всі необхідні зміни, не забудьте підтвердити Ваш вибір натисканням кнопки ПІДТВЕРДИТИ – для СТРИТ дисциплін або ДАЛІ (задати назву композиції). У шоу дисциплінах необхідно задати назви композицій та підтвердити участь натисканням кнопки ПІДТВЕРДИТИ.

УВАГА! Звертаємо вашу увагу на те, що при зміні складу учасників групових виступів можуть змінюватись ЛІГИ та вікова категорія номінації!

Далі, після того, як Ви зареєструвалися на захід та сформували виступи танцюристів у СОЛО, ДУЕТАХ чи МАЛОЇ ГРУПІ у Вас з'являється можливість зберегти, роздрукувати та переглянути всю зведену реєстрацію учасників у PDF файлі. Для цього потрібно натиснути кнопку РОЗДРУКУВАТИ РЕЄСТРАЦІЮ, яка розташована в самому низу, після таблиць. Після цього відкриється зведена реєстрація всіх учасників PDF.

Крок 4. Увага, перевірте всю необхідну інформацію у розділі/вкладці «ПЕРЕВІРИТИ МОЮ РЕЄСТРАЦІЮ» та переконайтеся, що реєстрація клубу/танцюристів на конкурс пройшла успішно та дані заповнені правильно. Після цього можна закінчити сесію, для цього натискаємо кнопку ВИХІД.

Якщо у Вас виникають питання або проблеми з реєстрації, звертайтесь до офісу АСЕТУ на пошту acetyoffice@gmail.com або за телефоном +380997000337.

 

Підпишіться,