Асоцiацiя сучасного та естрадного танцю украiни

3.4. Як завантажити музику учасників?

3.4. Як завантажити музику учасників?

ВІДЕО ІНСТРУКЦЯ

NEW!!! В он-лайн реєстрації АСЕТУ доступне завантаження музики учасникам для заходів з шоу-дисциплін.

Після реєстрації учасників на захід з шоу-дисциплін, в процесі якого Ви можете задати назву та тривалість композиції, перейдіть до пункту "Моя реєстрація"

Там Ви можете переглянути участь соло, дуетів, малих груп, формейшнів та продакшенів, зареєстрованих від вас/вашого колективу на цей захід.

Нижче прізвища учасника у соло/дуетах, назви категорії у малих групах/формейшнах знаходиться активне посилання "МУЗИКА", натиснув на яку Ви потрапляєте на сторінку завантаження музики для даного учасника.

Для кожного выступу завантажуєте музику окремо, натискаючи кнопку завантажити файл біля відповідної номінації.

Післе того як всі музикальні композиції завантажені, ви можете повернутися до пункту "Моя реєстрація" та завантажити музику для іншіх учасників. 

Для тих учасників, для яких музика завантажена, нижче їх прізвища/назви категорії буде написана назва файла із завантаженою музикою.

Завантажити та змінити файли з музичним супроводом можна у строки, зазначені у положенні, у тому числі - і коли вже закрита он-лайн реєстрація на захід. (у цьому випадку Ви можете завантажити музичні файли для зареєстрованих участі, але не можете змінювати заявку на участь у заході)

Підпишіться,