Асоцiацiя сучасного та естрадного танцю украiни

3.3. Як вибрати потрібні категорії, що робити якщо потрібної номінації немає в списку?

 

Крок 1. Як вибрати потрібні категорії?

Після того, як Ви зареєстрували свою участь на захід/конкурс, додали нових танцюристів та сформували Малу групу/Формейшн (наприклад) програма автоматично формує групу учасників та запропонує перелік категорій, у яких ці танцюристи можуть взяти участь з урахуванням їх віку та ліги.

У списку категорій необхідно вибрати:

дисципліну, у якій виступають танцюристи;

вікову категорію танцюристів (ювенали, юніори і т.д.);

кількісний склад танцюристів;

лігу.

Крок 2. Якщо в процесі реєстрації Ви зіткнулися з труднощами у виборі необхідної категорії, не знайшли у списку потрібні номінації, то в такому випадку розглянемо декілька причин, з яких Ви не змогли зареєструвати СОЛО, ДУЕТ, ПРОДАКШН/Формейшн на заході/конкурсі.

1. Перша причина – це номінація НЕ заявлена ​​в рамках заходу та відповідно відсутня у переліку номінацій;

2. Друга причина:

а. Невідповідність складу учасників/танцюристів. Ця номінація містить кількість танцюристів у кожному танцювальному номері, які беруть участь у конкурсі. Існують такі кількісні склади учасників: Соло – 1 особа; Дует/пара – два танцюристи; Мала група – 3-7 осіб у виступі; Формейшн – 8 – 24 танцюристів у виступі; Продакшн – від 25 танцюристів;

б. Невідповідність вікових категорій. У цій номінації укладено різні вікові групи танцюристів. Відповідно до правил АСЕТУ розподіл за віком учасників заходу здійснюється наступним чином:

Список вікових категорій:

-Бебі (2018 р.н. та молодше)

Діти (2016 р.н. –2017 р.н.)

Ювенали 1 (2014 р.н. -2015 р.н.)

Ювенали 2 (2012 р.н. – 2013 р.н.)

Ювенали (2012 р.н. -2015 р.н.)

Юніори 1 (2010 р.н. -2011 р.н.)

Юніори 2 (2008 р.н. -2009 р.н.)

Юніори (2008 р.н. -2011 р.н.)

Молодь (2005 р.н. -2007 р.н.)

Дорослі (2004 р.н. та старші)

Звертаємо Вашу увагу на те, що реєстрація учасників проводиться за роком народження танцюриста, також здійснюється розподіл на вікові категорії.

в. Проблеми під час реєстрації можуть виникати через те, що неправильно вказані ліги, в яких виступають танцюристи. Щоб уникнути помилок при реєстрації, переконливе прохання уважно ознайомитися з описом ЛІГ на оновленому сайті АСЕТУ:

АСЕТУ - Документи - Правила - Опис ліг та правила переводу танцюристів АСЕТУ з ліги до ліги (стрит дисципліни).

АСЕТУ - Документи - Правила - Опис ліг та правила переводу танцюристів АСЕТУ з ліги до лиги (шоу дисципліни).

Також звертаємо Вашу увагу на те, що на заходах АСЕТУ танцюристам дозволено брати участь із перевищенням за віковою категорією не більше ніж на один віковий рівень.

Вікові рівні – Ювенали, Юніори, Дорослі.

Танцюристи вікового рівня Ювенали (Діти, Ювенали 1, Ювенали 2) можуть брати участь у віковому рівні не вище, ніж Юніори (Юніори 1, Юніори 2), а танцюристи вікового рівня Юніори (Юніори 1, Юніори 2) можуть брати участь у віковому рівні Молодь, дорослі).

Вікові рівні – Міні, Юси, Юніори, Дорослі.

Танцюристи вікового рівня Міні можуть брати участь у віковому рівні не вище Юси, танцюристи вікового рівня Юси можуть брати участь у віковому рівні не вище Юніори, а танцюристи вікового рівня Юніори можуть брати участь у віковому рівні Дорослі.

Крок 3. Якщо у Вас виникають питання чи проблеми при виборі потрібних категорій або Ви не знайшли потрібної номінації у списку, звертайтесь до офісу АСЕТУ на пошту acetyoffice@gmail.com, або за телефоном +380997000337

Підпишіться,