Асоцiацiя сучасного та естрадного танцю украiни

3.2. Що робити після проходження реєстрації? Куди та як сплачувати внески за участь?

Крок 1. Після того як ви зареєстрували свою участь на конкурс/захід – пункт 3 цієї Інструкції користувача необхідно:

1. Зв'язатися з організатором заходу та повідомити про проходження реєстрації. Для цього слід клікнути на посилання: ЗВ'ЯЗАТИСЯ З ОРГАНІЗАТОРОМ - ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ

2. Після чого відкриється вікно з коротким змістом інструкції, де крок за кроком описані дії, які Ви повинні вчинити для оплати своєї участі в конкретному заході. А саме:

  • Якщо оплата за участь у заході здійснюється на картку, то потрібно надіслати запит організаторам на отримання реквізитів для оплати, а також надіслати на електронну пошту скановані копії документів танцюристів, які братимуть участь у заході (копії класифікаційних книжок, свідоцтв про народження або паспорт) на e-mail організатора.
  • Організатори залишають за собою право відмовити у прийнятті заявок на участь у заході після певного терміну, який чітко регламентується у Положенні заходу.

3. Після того, як Ви ознайомитеся з інформацією, викладеною в короткій інструкції, необхідно вибрати спосіб оплати за участь у заході: за безготівковим розрахунком, тобто оплата на картку банку або розрахунковий рахунок або оплата безпосередньо в день реєстрації, зазначений у положенні готівкою відповідальній за це особі.

Звертаємо Вашу увагу на існування штрафу у разі оплати в день заходу. При другому способі оплати свідоцтва про народження (паспорти) на танцюристів, які не мають картки, слід надати при сплаті внесків за участь.

4. Підтвердіть свій вибір галочкою та натисніть кнопку КОЛЕКТИВ РЕЄСТРАЦІЮ ЗАВЕРШИВ.

5. ВАЖЛИВО! Після оплати рахунку обов'язково зв'яжіться з організаторами по e-mail, зазначеному у положенні заходу та повідомте їм дату, час та суму оплати.

Підпишіться,