Асоцiацiя сучасного та естрадного танцю украiни

3.1. Як додати нових танцюристів?

Крок 1. Після того, як Ви пройшли авторизацію на сайті та увійшли до свого облікового запису, потрібно вибрати вкладку ТАНЦЮРИСТИ та клікнути по ній лівою клавішею миші.

Відкриється вікно, в якому будуть відображені всі танцюристи, зареєстровані раніше. Щоб додати нових танцюристів, необхідно натиснути на вкладці ДОДАТИ ТАНЦЮРИСТА.

Крок 2. Далі Вам потрібно уважно заповнити поля, що стосуються персональних даних танцюриста (ПІБ, дата народження, стать та ліга, в якій виступає танцюрист).

Будь ласка, зверніть Вашу увагу на те, що при реєстрації необхідно надавати на електронну пошту офісу АСЕТУ acetyoffice@gmail.com скановані копії документів танцюристів, на підставі яких Ви реєструєте танцюристів у базі сайту та відповідно задаватимете персональні дані танцюриста виключно згідно з цими даними.

Під час реєстрації нового танцюриста також слід зазначати лігу, в якій він танцює. Слід зазначити, що якщо танцюрист тільки починає свою танцювальну кар'єру і є танцюристом-початківцем, то керівнику необхідно у відповідному вікні ЛІГА, при реєстрації, вибрати пункт СТАРТ або ПОЧАТКІВЦІ.

Тільки за умови, що танцюрист є досвідченим учасником танцювальних заходів, можна вибрати ЛІГУ, яка відповідає його танцювальній майстерності. При цьому рівень танцювальної майстерності танцюриста керівник клубу визначає самостійно. З описом ЛІГ можна ознайомитись на сайті АСЕТУ:

АСЕТУ - Документи - Правила - Опис ліг та правила переводу танцюристів АСЕТУ з ліги до ліги (стрит дисципліни).
АСЕТУ - Документи - Правила - Опис ліг та правила переводу танцюристів АСЕТУ з ліги до ліги (шоу дисципліни).
УВАГА! Оцінювати рівень танцювальної майстерності танцюристів необхідно об'єктивно та справедливо, оскільки перевести танцюриста з нижчої ліги до вищої досить просто. Для цього Вам необхідно зв'язатися з менеджерами офісу АСЕТУ за допомогою електронної пошти acetyoffice@gmail.com та подати заявку про перевід танцюристів із зазначенням усієї необхідної інформації про перевід.

Якщо йдеться про те, щоб перевести танцюриста з вищої ліги в нижчу, тобто на зниження ліг, то в такому разі питання про переведення конкретного танцюриста розглядається індивідуально, при цьому співробітникам офісу АСЕТУ необхідно підняти архіви виступів Ваших танцюристів на заходах, щоб Президія АСЕТУ могла проаналізувати їхню танцювальну майстерність і прийняти рішення щодо переведення з ліги в лігу на зниження.

Після того, як вся необхідна інформація буде внесена у порожні поля, підтвердіть реєстрацію танцюриста кнопкою ЗАРЕЄСТРУВАТИ.

Після того, як реєстрація нового танцюриста буде закінчена, програма запропонує Вам знову вікно з чистими полями для оформлення наступного танцюриста. Під словом «Заходи» буде написано фразу Реєстрація пройшла успішно, це означає, що реєстрація попереднього танцюриста пройшла успішно!

Крок 3. Якщо замість Реєстрація пройшла успішно, на екрані відображається фраза Повторний запис - будь ласка, зверніться до офісу АСЕТУ за e-mail адресою  (acetyoffice@gmail.com, або за телефоном +380997000337), тому що такий танцюрист вже існує в базі, і Ви не зможете його зареєструвати від свого клубу, поки менеджери офісу АСЕТУ не переведуть даного танцюриста до Вас у клуб.

Підпишіться,