Асоцiацiя сучасного та естрадного танцю украiни

6.1 Підтвердження заявок і оплата на захід BPV.UA

ЯК ПІДТВЕРДИТИ І ОПЛАТИТИ участь у заході "BPV.UA" 16-18 червня 2023г.
  1.  Пройти он-лайн реєстрацію на сайті АСЕТУ до 7.06.2023р. Посилання на реєстраціюЗаявки на участь у довільній формі, а також по телефону не розглядатимуться!!! Після 7.06.2023р. заявки приймаються за умови подвійного організаційного внеску! Організатори можуть відмовити у прийомі заявок після 7 червня!
  2. В он-лайн реєстрації НАТИСНУТИ «ПЕРЕВІРИТИ МОЮ РЕЄСТРАЦІЮ»
  3. Далі натиснути «Зв'язатися з організатором - повідомити про проходження реєстрації» 
  4. Оберіть спосіб оплати.
  5. Якщо Ващі танцюристи не являються членом АСЕТУ, вислати на адресу скановані копії документів (класифікаційних карт/ книжок, свідоцтв про народження або паспортів).
  6. Протягом трьох рабочих днів з Вами зв'яжется ОРГАНІЗАТОР або КООРДИНАТОР та надішле реквізіти для оплати на Вашу пошту, зазначену у он-лайн реєстрації.
  7. Оплата участі за безготівковим розрахунком проводится до 12.06.2023 р. виключно тренером чи представником танцювального коллективу. За умови 100% сплати організаційного внеску за безготівковим розрахунком до 12 червня  стартові номери можна отримати в день виступу.
  8. Після  12.06.2023 р. оплатити можно за день до заходу на реєстрації. В день заходу оплата не приймається та неоплачені заявки на участь вважаються недійсними. Реєстрація з отриманням стартових номерів проводиться лише тренером чи представником клубу –виключно 15 червня (четвер) за наявності класифікаційної картки/книжки дійсного члена будь-якої танцювальної національної організації з сучасних та естрадних танців яки офіційно зареєстрованої в Міністерстві Юстиції дійсною на 2023 рік (наявність оригіналу або засвідченої ксерокопії свідоцтва про народження), а також за наявності оригіналу паспорта або свідоцтва про народження (для танцюристів які не є членом жодної танцювальної організації).

У день турніру реєстрація не проводиться!

Запис на реєстрацію за тел. 067-551-31-21 Вікторія

Підпишіться,