Асоцiацiя сучасного та естрадного танцю украiни

З НОВИМ РОКОМ!

З НОВИМ РОКОМ!
Новій рік – одне із самих чарівних, прекрасних і магічних свят, адже у цей день усе старе та непотрібне відходить у небуття, а на зміну старому приходять гарні позитивні зміни.
Цей рік був дуже тяжким для України! Війна прийшла на нашу землю і разом із нею багато горя. Все, про що ми мріяли, було перекреслено 24 лютого. Все, до чого ми так звикли і вважали нормою, стало для багатьох не досяжним. Але не дивлячись на всі прикрощі та негаразди, ми живемо і намагаємося займатися улюбленою справою - танцювальним мистецтвом!

Улюблені наші танцюристи, тренери, судді АСЕТУ, ми дуже сумуємо за вами та за заходами АСЕТУ! Дуже хочемо вас усіх побачити та порадіти успіхам наших танцюристів, зарядитися позитивом та захопитися шикарними постановками. У цей нелегкий час ми бажаємо Вам здоров'я, терпіння, сил та величезного щастя, яке стане справжнім натхненням на шляху до намічених цілей та бажань!

Цей Новий рік ми відзначатимемо по-іншому, на відміну від попередніх: без святкових салютів та гучного сміху, головні ялинки міст нагадують нам про війну, але вони все одно залишаються святковими. Для підтримки духу ми відзначатимемо свято вдома за сімейним столом і загадаємо всі разом одне бажання: щоб 2023-й приніс нам довгоочікуваний мир!

У Новорічну ніч піднімемо свої келихи шампанського за наших рідних та коханих, за мир, любов та згоду у всьому світі, за людей, які захищають нашу країну, за успішний Новий рік!

Із Новим роком, із новим безмежним щастям!
Підпишіться,