Асоцiацiя сучасного та естрадного танцю украiни

6. Розділ "Реєстрація"

РЕЄСТРАЦІЯ:

У цьому розділі можна керувати онлайн реєстрацією, за необхідності закривати та відкривати реєстрацію.

УВАГА! Реєстрація відкрита для всіх керівників клубів, якщо у відповідній графі стоїть одиниця – 1, і, відповідно, нуль -0 реєстрація закрита.

Для зручності Організатора існує опція, яка дозволяє відкрити реєстрацію під контренний клуб/керівника після того, як реєстрацію на захід закрито.

Для цього в розділі управління реєстрацією необхідно знайти в списку, що випадає, потрібний клуб, керівника і назва колективу і вибрати його. Після цього програма автоматично заповнить поле РЕЄСТРАЦІЯ ВІДКРИТА ДЛЯ КЛУБУ. У цій графі відобразиться інформація про конкретний клуб – місто, ПІБ керівника, назву танцювального колективу. Переконавшись, що клуб/колектив обраний правильно, потрібно підтвердити свій вибір натисканням кнопки ЗМІНИТИ. Реєстрація для цього клубу – відкрита.

Після того, як керівник колективу внесе всі необхідні зміни до реєстрації, Організатор повинен закрити її для конкретного колективу, вилучивши в полі РЕЄСТРАЦІЯ ВІДКРИТА ДЛЯ КЛУБУ дані колективу і, потім, підтвердити свою дію кнопкою ЗМІНИТИ.

В особистому обліковому записі організатора заходу відображається повний перелік керівників клубів, які подали заявку на конкурс. Для того, щоб перевірити/переглянути цей перелік, необхідно зайти до розділу КОМУНІКАЦІЇ, в якому відображається зведена таблиця керівників, які подали заявку на конкурс. Можна редагувати заявки на реєстрацію та на суддівство, складаючи таким чином перелік суддів та список на реєстрацію та розрахунки за безготівковим розрахунком.

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо функціональної роботи сайту, реєстрації на захід звертайтесь до офісу АСЕТУ за телефоном +380997000337 або на e-mail: acetyoffice@gmail.com

Підпишіться,