Асоцiацiя сучасного та естрадного танцю украiни

4. Редагування даних, виставлення рахунків за участі

Як редагувати дані про участь та виставляти рахунок за участь у заході?

Для того, щоб переглянути суму організаційних внесків для кожного клубу, необхідно клікнути на назву клубу з переліку клубів, які подали заявку на конкурс. Тут зазначено повну інформацію про реєстрацію конкретного клубу, та зведену фінансову таблицю із зазначенням кількості внесків та суми гранту керівника.

Тобто програма автоматично прораховує та підсумовує організаційні внески з урахуванням знижок танцюристам, які є членами АСЕТУ (маються на увазі танцюристи, які придбали картку АСЕТУ або продовжили свою картку на поточний танцювальний рік) та грант керівника. Потім система виводить наприкінці списку докладний фінансовий звіт із зазначенням точної суми до оплати конкретного керівника танцювального колективу. Після цього організатор може виставляти рахунки та надавати реквізити для оплати за участь у заході.

УВАГА! Організатор зобов'язаний перевірити відповідність заявленого віку танцюристів. Для цього в положенні вказується пошта організатора і організатор звіряє дані із заявленими. Ті танцюристи, дані на яких вже були звірені та надані в офіс АСЕТУ заздалегідь - позначені, а+++ у графі інформації про наявність/відсутність картки АСЕТУ у танцюриста.

1. Після того, як реєстрацію на захід закрито, організатор може здійснювати функції реєстраційної комісії, тобто:

- видаляти або переносити реєстрацію конкретного учасника/участі з категорії до категорії, для цього необхідно зайти в реєстрацію клубу, клікнути на номер та назву виступу (активне посилання).

Потім у вікні, що випадає, прибрати галочку з непотрібної дисципліни і замінити на необхідну.

 

-Організатор може змінювати кількісний склад учасників/танцюристів групових виступів. Для цього необхідно клікнути за посиланням НАЗВА – верхній активний рядок у таблиці з переліком танцюристів малої групи/формейшна/продакшна та номером дисципліни, в якій виступають танцюристи. Потім у вікні, що випадає, організатору буде доступна можливість ВИДАЛЯТИ/ДОДАВЛЯТИ потрібних (непотрібних) танцюристів у групу.

 

Якщо організатору необхідно ВИДАЛИТИ танцюриста/учасника з групового виступу, то для цього потрібно натиснути на активне посилання DEL, яке розташоване навпроти прізвищ танцюристів і відображене синім кольором. Програма автоматично видаляє вибраного Вами танцюриста, і він більше не відображатиметься у списку учасників.

Якщо організатору заходу необхідно ДОДАТИ танцюриста/учасника, то для цього потрібно вибрати танцюриста з повного списку всіх танцюристів клубу і натиснути на кнопку ДОДАТИ.

Після зміни кількісного складу учасників колективу програма автоматично здійснює перерахунок внесків за участь для даного колективу.

 - Також Організатор може переносити реєстрацію конкретного учасника/танцюриста з категорії до категорії, для цього необхідно зайти в реєстрацію клубу, клікнути на номер дисципліни (активне посилання), в якій виступає танцюрист.

Потім відзначити галочками необхідні категорії або забрати галочки, тоді соло танцюриста буде видалено з реєстрації.

 

2.Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо функціональної роботи сайту, реєстрації на захід звертайтесь до офісу АСЕТУ за телефоном +380997000337 або на e-mail: acetyoffice@gmail.com

Підпишіться,