Асоцiацiя сучасного та естрадного танцю украiни

3. Перегляд реєстрації

ПРОГЛЯД РЕЄСТРАЦІЇ:

Щоб отримати розширену інформацію про реєстрацію, необхідно перейти до розділу ПЕРЕГЛЯД УЧАСНИКІВ. Тут відображається загальна кількість заявок/внесків, а також перелік категорій та кількість учасників, реєстрованих у них.


Тобто при докладному розгляді поданої інформації на скріншоті можна побачити такі дані:

  • У таблиці відображається загальна кількість участі та у дужках розшифровані дані про кількість внесків. Слід зазначити, що кількість внесків розраховується виходячи з таких даних: соло – одна участь, один внесок; дует – одна участь, але два внески; відповідно, мала група – одна участь, але внесків від трьох до семи (залежно від кількості танцюристів, які беруть участь у виступі); і відповідно формейшн - одна участь, але внесків від восьми до двадцяти чотирьох.
  • Червоною лінією підкреслено інформацію про кількість участі у конкретній дисципліні.

Тут же, нижче за перелік категорій, надано інформацію про таймінг, в якому розраховується загальний час заходу при проведенні його на один майданчик. Перерви та запас часу для нагородження при цьому не розраховується. Для розрахунку даних на два/три майданчики, уточнення інформації - зв'язуйтесь зі скрутенером, який обслуговує Ваш захід.

За всіма цими даними організатор стежить самостійно, розраховуючи завантаженість заходу та контролюючи таймінг, скільки учасників зареєструвалося на захід та закриває реєстрацію достроково, якщо це доцільно.
Наприклад, як тільки таймінг перевищить значення о 8-й годині, якщо до цього часу додати ще 2 години, які необхідні для дотримання перерв, а також нагородження учасників заходу, захід з можливістю проведення на один майданчик вже наповнений. Якщо організатор планує проведення заходу у двох залах/майданчиках, то рекомендуємо звернутися до скрутенера для коректного розрахунку та розподілу часу.

Нижче переліку категорій та кількості участі в них наведено список керівників, які подали заявку на конкурс.

Тут можна побачити докладну реєстрацію конкретного клубу (для переходу на неї необхідно натиснути на активне посилання назви колективу), кількість участі, внесків та танцюристів, зареєстрованих у заході.

Тобто при докладному розгляді поданої на скріншоті інформації можна позначити такі дані, виділені червоним маркером:

  • 10 участі – це 10 виступів;
  • 11 танцюрист/людина беруть участь у заході від конкретного керівника/танцювального клубу;
  • 50 внеску отримує організатор від участі конкретного колективу на своєму заході.

Відображається інформація про загальну кількість браслетів учасників, дипломів та кількість номерів учасників. У таблиці структурована інформація про нагородну продукцію відповідно до кількісного складу танцюристів та лігами танцювальної майстерності, в яких вони виступають. Тут Організатор може скористатися підрахунком кількості нагородної продукції, дипломів та браслетів учасників.

Розглянемо пункт – Загальна кількість браслетів учасників:

Інформація про загальну кількість браслетів учасників – це загальна кількість танцюристів, які беруть участь у заході. Її можна використати, щоб розрахувати, скільки необхідно роздягальню для учасників заходу, вона потрібна також для того, щоб порахувати скільки контрольних браслетів необхідно замовити організатору та розпланувати кількість місць для перевдягання, зробити підрахунок кількості необхідних глядацьких місць у залі.

Розглянемо пункт – Загальна кількість дипломів учасників:

У розрахунку кількості дипломів є два значення. Перше значення - це мінімальна необхідна кількість дипломів, коли у групових виступах видається один диплом на колектив. Друге значення – дипломи набувають усі фіналісти.

Наприклад, цифра 12 на скріншоті означає, що організатор може підготувати нагородної продукції – дипломів по одному на кожен виступ, тобто нагородження дипломом отримає учасник соло-один диплом, учасники дуетів – два дипломи, учасники малих груп – один диплом на всіх учасників виступу та члени формейшну - один диплом на всіх танцюристів, які брали участь у виступі.

Цифра 189 на скріншоті означає загальну кількість дипломів для кожного танцюриста/учасника заходу як у соло та дуетах, так у малих групах та формейшенах, тобто дипломи будуть видані кожному учаснику окремо та ще один на колектив.

Розглянемо пункт – Загальна кількість номерів учасників:

Розраховується кількість стартових номерів, які потрібно підготувати для заходу. При цьому слід зазначити, що організатору необхідно підготувати додатково щонайменше 30 номерів, які фіксуються за учасниками заходу, які додаватимуться за необхідності після закриття реєстрації.

Таким чином, якщо кількість номерів, як у прикладі - 69, то ламінувати номери доцільно в кількості 100-110 штук із запасом, тобто додатково 30-40 штук.

Таблиця про нагородну продукцію містить дані про необхідну кількість медалей/кубків за 1,2,3 місце відповідно до кожного кількісного складу, по кожній лізі. Тобто, у таблиці про нагородну продукцію розглядаємо стовпці 1, 2, 3.

Соло

Надана інформація розшифровується так: Відкрита Ліга - Соло, за перше місце організатору необхідно підготувати 4 медалі, за друге місце 0 медалей і 0 медалей за третє місце.

Дует/Пара



Надана інформація розшифровується так: Відкрита Ліга – Дует(Пара) за перше місце організатору необхідно підготувати 4 медалі (2 медалі, помножені на дві, оскільки в дуеті бере участь дві особи).

За друге місце організатору необхідно підготувати 0 медалей (0 медалей, помножених на дві, оскільки у дуеті бере участь дві особи).

За третє місце організатору необхідно підготувати 0 медалей відповідно.

Малі групи/Формейшні/Продакшні

 


Надана у цьому рядку інформація розшифровується так: Відкрита Ліга - Мала група, за перше місце учасники малих груп отримають 1 кубок і, якщо це зазначено у положенні - 5 медалей кожному танцюристу малих груп, у разі нагородження медаллю кожного з учасників колективних виступів.

При цьому організатору необхідно розраховувати запас нагородної продукції, у разі реєстрації учасників, поділу місць, переходу учасників з однієї танцювальної номінації в іншу.

 

 

Підпишіться,