Асоцiацiя сучасного та естрадного танцю украiни

КОЛЕГІЯ СУДДІВ АСЕТУ

завантажити список суддів АСЕТУ

Прізвище, Ім'я

Клуб Місто Суддівська категорія

 Андрієвська Вікторія

 Джекпот  Харків  Національна/Міжнародна IDF

 Анікєєв Сергій

 А-Стиль  Дніпро  Національна/Міжнародна IDF,   FISHEC

 Гладиш Олександр

   Сімферополь  Національна/Міжнародна IDF,   FISHEC

 Гуменюк Сергій

 Рапід  Харків  Національна/Міжнародна IDF

 Ільїн Антон

 Штаб-квартира  Одеса  Національна/Міжнародна IDF

 Кукурудзяк Ірина

 Electra  Київ  Національна/Міжнародна IDF

 Мошина Наталя

 Форсаж  Кіровоград  Національна/Міжнародна IDF

 Омельченко Євгеній

 Престиж   Запоріжжя  Національна/Міжнародна FISHEC

 Павліченко Сергій 

 Ukrdance

 Одеса

 Національна/Міжнародна IDF

 Соколовська Антоніна

 Vykrutasy.crew

 Київ

 Національна/Міжнародна IDF

 Сухенко Вікторія

 Виктория

 Черкаси

 Національна/Міжнародна IDF, FISHEC

 Сичева Світлана

 Атмосфера

 Одеса

 Національна/Міжнародна IDF

 Балун Роман

 А-Стиль

 Дніпро

 Національна

 Воропай Людмила 

 Імпульс

 Черкаси

 Національна

 В’юн Ольга 

 Селена

 Одеса

 Національна

 Грудініна Олена 

 Splash

 Чорноморськ

 Національна

  Калачик Євгенія

 Dancity, Театр танцю Green

 Київ

 Національна

  Кудинова Ірина

 Х-міссія

 Мелітополь

 Національна

 Максимова Тетяна

 Bronx

 Нікополь

 Національна

 Павліченко Катерина

 Ukrdance

 Одеса

 Національна

 Пляшечко Віолетта

 RIO-DANCE

 Черкаси

 Національна (Disco, Disco Slow, шоу)

 Подмарева Ірина

 Акцент

 Харків

 Національна

 Рудой Олег

 -

 Київ

 Національна

 Сидорчук Ганна

 Dance Club STYLE

  Київ

 Національна

 Смирнов Дмитро

 STYLE

 Харків

 Національна

 Соколовська Аліса

 New Wave Dance Project

 Київ

 Національна

 Швець Максим

 UnExFeel Dance studio

  Дніпро

 Національна

 Ширина Тетяна

 Urban Vibes

 Херсон

 Національна

 Авакумова Аліса

 inStyle

 Дніпро

 Всеукраїнська

 Авраменко Олена

 Рапід

 Харків

 Всеукраїнська

 Алєксєєва Альона

 GloryЯ

 Мелітополь

 Всеукраїнська

 Алексашина Дар’я

 Feel the Vibe

 Запоріжжя

 Всеукраїнська

 Анікєєва Анастасія

 А-Стиль

 Дніпро

 Всеукраїнська

 Башмакова Яна

 Студія танцю Яни Башмаковой

 Херсон

 Всеукраїнська

 Булавко Ганна

 -

 Одеса

 Всеукраїнська

 Венедиктова Лоліта

 ZigZag

 Мелітополь

 Всеукраїнська

 Волошин Сергій 

 Sea

 Запоріжжя

 Всеукраїнська

 Ворона Тетяна 

 Рондо

 Запоріжжя

 Всеукраїнська

 Гертер Яна

 Free Soul

 Чорноморськ

 Всеукраїнська

 Гладиш Володимир

 The Phyzix

 Сімферополь

 Всеукраїнська

 Головенко Аліна

 Spirit of dance

 Київ

 Всеукраїнська

 Грудко Дмитро

 Green Way

 Запоріжжя

 Всеукраїнська

 Гурська Анастасія

 Імперія танцю

 Запоріжжя

 Всеукраїнська

 Данільчук Олена

 Денс-нова

 Дніпро

 Всеукраїнська

 Дарієнко Марія

 DM Dance Crew

 Чорноморськ

 Всеукраїнська

 Демешко Дар’я

 Джекпот

 Харків

 Всеукраїнська

 Деміденко Альона

 Диссет

 Запоріжжя

 Всеукраїнська

 Джугля Тетяна 

 Тріумф

 Дніпро

 Всеукраїнська

 Добровольська Вікторія

 Top Dance

 Одеса

 Всеукраїнська

 Добрунова Єлізавета

 Green Way

 Запоріжжя

 Всеукраїнська

 Жилаєва Тетяна

 Диссет

 Запоріжжя

 Всеукраїнська

 Задніпровська Ганна

 Танцювальна школа Drive

 Черкаси

  Всеукраїнська

 Закурдаєв Руслан

 UnExFeel Dance studio

 Дніпро

 Всеукраїнська

 Захаренко Наталя

 MIRIDANCE

 Черкаси

 Всеукраїнська (шоу дисципліни)

 Зеленкєвич Антон

 iDence

 Київ

 Всеукраїнська

 Калюта Ганна

 ProDance

 Дніпро

 Всеукраїнська

 Касторний Владислав

 Джекпот

 Харків

 Всеукраїнська

 Качановецька Катерина

 Darians

 Київ

 Всеукраїнська

 Кван Микола

 Level Up

 Дніпро

 Всеукраїнська

 Клименко Ольга

 Dance Studio WayUp

 Київ

 Всеукраїнська

 Кобельчук Наталя

 Жемчужина

 Миколаїв

 Всеукраїнська

 Кожановська Юлія

 Антарес

 Донецьк

 Всеукраїнська

 Комарова Тетяна

 Advance

 Харків

 Всеукраїнська

 Кучковська Альона

 -

 Одеса

 Всеукраїнська

 Лопатіна Дар’я

 Mix of dance

 Кіровоград

 Всеукраїнська (шоу, стрит)

 Лучанінова Тетяна 

 Престиж

 Запоріжжя

 Всеукраїнська

 Лисоконь Дар’я

 Lysokon Dance Studio (L.D.S)

 Київ

 Всеукраїнська

 Любченко Олена

 Yes I Can

 Миколаїв

 Всеукраїнська

 Ляшукевич Віктор

 VINDANCE

 Вінниця

 Всеукраїнська

 Макієва Валерія

 Bambaataa

 Дніпро

 Всеукраїнська

 Марінченко Неоніла

 Кураж

 Миколаїв

 Всеукраїнська

 Маслова Ксенія

 felicita-club

 Вишгород

 Всеукраїнська

 Маханева Людмила 

 Кармен

 Харків

 Всеукраїнська

 Мельник Інна

 Крок

 Запоріжжя

 Всеукраїнська

 Морозан Ірина

 N.I.K. dance studio

 Одеса

 Всеукраїнська

 Мосійчук Володимир

 -

 Запоріжжя

 Всеукраїнська

 Нашкородова Катерина

 Inside

 Черкаси

 Всеукраїнська (шоу, диско, диско-слоу)

 Нечепурна Таїсія

 Шаг вперед

 Черкаси

 Всеукраїнська (шоу дисципліни)

 Ніколь-Анастасія

 Штаб-Квартира

 Одеса

 Всеукраїнська

 Носоленко Інна

 BALANCE

 Черкаси

 Всеукраїнська (шоу дисципліни), регіональний стрит

 Павлік Катерина

 New School

 Київ

 Всеукраїнська

 Петькова (Ляшенко) Яна

 Urban Vibes

 Херсон

 Всеукраїнська

 Полоскова Ольга

 Yes I Can

 Миколаїв

 Всеукраїнська

 Пономарева Дар’яна

 Darians

 Київ

 Всеукраїнська

 Портненко Аліна

 Portal

 Харків

 Всеукраїнська

 Посметний Антон

  Dance Studio ЖыTo FAM

 Запоріжжя

 Всеукраїнська

 Рижкова Олена

 Feel the Vibe

 Запоріжжя

 Всеукраїнська

 Рубай Євгенія

 Smiles

 Донецьк

 Всеукраїнська

 Рудіна Ірина

 Free Soul

 Чорноморськ

 Всеукраїнська

 Садовська Олена

 Зразковий ансамбль сучасного та с     портивного танцю Ірбіс

 Черкаси

 Всеукраїнська (шоу дисципліни)

 Селіверстова Валерія

 Urban Vibes

 Херсон

  Всеукраїнська

 Середенко Ольга

 Чу-Style Dance Company

Херсон

 Всеукраїнська

 Сидорцова Яна

 Puzzle

 Запоріжжя

 Всеукраїнська

 Синьковська Лариса

 Мастер Клас

 Херсон

 Всеукраїнська

 Сітарчук Ігор

 UnExFeel Dance studio

 Дніпро

 Всеукраїнська

 Слюсаренко Надія

 Hldance

 Одеса

 Всеукраїнська

 Смирнова Єлізавета

 -

 Харків

 Всеукраїнська

 Тарабарова Галина

 Dance Life

 Херсон

 Всеукраїнська

 Тарасова (Могова) Наталя

 Star

 Дніпро

 Всеукраїнська

 Тесля Наталя

 Гілея-Dance

 Мелітополь

 Всеукраїнська

 Тимковська Тетяна

 Trance Dance

 Дніпро

 Всеукраїнська

 Ткачева Анастасія

 Рапід

 Харків

 Всеукраїнська

 Федулова Вікторія

 -

 Мелітополь

 Всеукраїнська

 Філіпова Вікторія

 M.E.L. Dance school

 Київ

 Всеукраїнська

 Францевіч Інна

  Versal

 Одеса

 Всеукраїнська

 Ховрина Катерина

 GloryЯ

 Мелітополь

 Всеукраїнська

 Чеботарьова Марина

 Жемчужина

 Миколаїв

 Всеукраїнська

 Швець Ольга

 UnExFeel Dance studio

 Дніпро

 Всеукраїнська

 Шевченко Микита

 N.J. Skills

 Запоріжжя

 Всеукраїнська

 Шестопал Ірина

 Форсаж

 Кіровоград

 Всеукраїнська

 Шимко Віталія

 Dance club STYLE

 Київ

 Всеукраїнська

 Шкуропацька Ксенія

 Level Up

 Харків

 Всеукраїнська

 Шульга Валерія

 Urban Vibes

 Херсон

 Всеукраїнська

 Щегольська Аліна

 Антарес

 Донецьк

 Всеукраїнська

 Яковлєва Ольга

 Престиж

 Запоріжжя

 Всеукраїнська

 Яковунник Альона

 YaDance

 Кривий Ріг

 Всеукраїнська

 Артеменко Юлія

 Insight

 Херсон

 Регіональна

 Ацеховська Олена

 GROOVE CITY

 Миколаїв

 Регіональна

 Волкова Ганна

 In Motion

 Харків

 Регіональна

 Виставна Даяна

 Vystavnavnaya Dayana dance studio

 Харків

 Регіональна

 Вул Анастасія

 FLAWLESS

 Одеса

 Регіональна

 Гребенюк Оксана

 Dancity

 Київ

 Регіональна

 Дреманович Дар’я

 GloryЯ

 Мелітополь

 Регіональна

 Д’якова Тетяна

 Non Stop

 Мелітополь

 Регіональна

 Єжова Олена

 Progress

 Одеса

 Регіональна

 Жиглявська Ольга

 Insight

 Херсон

 Регіональна

 Зарютіна Альона

 Urban Vibes

 Херсон

 Регіональна

 Засоба Катерина

 Диссет

 Запоріжжя

 Регіональна

 Ковальова Марина

 Триумф

 Дніпро

 Регіональна

 Коверя Марія

 Tandem

 Запоріжжя

 Регіональна

 Козлов Владислав

 Green Way

 Запоріжжя

 Регіональна

 Колота Юлія

 -

 Дніпро

 Регіональна

 Красноженова Аліна

 Alizi Team

 Запоріжжя

 Регіональна

 Криворучко Максим

 STYLE

 Харків

 Регіональна

 Кругова Юлія

 STYLE

 Харків

 Регіональна

 Крук Ксенія

 HiDance

 Одеса

 Регіональна

 Лисікова Аліна

 Діссет

 Запоріжжя

 Регіональна

 Малюк Ольга

 -

 Дніпро

 Регіональна

 Мєльник Валерія

 VALFREE

 Київ

 Регіональна

 Мєльник Поліна

 Крок

 Запоріжжя

 Регіональна

 Мініна Тетяна

 Стиль

 Херсон

 Регіональна

 Москальченко Катерина

 Unity

 Харків

 Регіональна

 Одрінченко (Шелудько) Валентина

 Джекпот

 Харків

 Регіональна

 Олейник Олена 

 Splash

 Чорноморськ

 Регіональна

 Ольшанська Христина

 Студія танцю Я. Башмаковой

 Херсон

 Регіональна

 Остапенко Анастасія

 Колектив Естрадного Танцю ТРИУМФ

 Северодонецьк

 Регіональна (шоу дисципліни)

 Островська Катерина

 M.E.L. Dance school

 Київ

 Регіональна

 Отрєп’єва Катерина

 Splash

 Чорноморськ

 Регіональна

 Пахомова Альона

 #Pakhomova_dance_school

 Харків

 Регіональна

 Піхтєрєва Ольга

 N.J. Skills

 Запоріжжя

 Регіональна

 Поліщук Вероніка

 Insight

 Херсон

 Регіональна

 Рабічева Катерина

 Level Up

 Дніпро

 Регіональна

 Резніков Роман

 Young Dance Family (YDF)

 Киів

 Регіональна

 Романенко Олена

 GloryЯ

 Мелітополь

 Регіональна

 Рисєва Анастасія

 Puzzle

 Запоріжжя

 Регіональна

 Рубан Олена

 DEVACE

 Запоріжжя

 Регіональна

 Сазонова Ольга

 Star

 Дніпро

 Регіональна

 Сапего Анастасія

 HiDance

 Одеса

 Регіональна

 Семьонов Максим

 NIKA-DANCE FAMILY

 Миколаїв

 Регіональна

 Сладко Інна

 Unity

 Харків

 Регіональна

 Стальнова Олександра

 Мастер Клас

 Херсон

 Регіональна

 Стецюк Вікторія

 Splash

 Чорноморськ

 Регіональна

 Федоренко Єлізавета

 Гілея-Dance

 Мелітополь

 Регіональна

 Фоменко Анастасія 

 Рапід

 Харків

 Регіональна

 Худотєплова Діана

 Style

 Харків

 Регіональна

 Цуканова Єкатерина

 FLEX

 Кривий Ріг

 Регіональна

 Чайка Дмитро

 TWO as ONE

 Харків

 Регіональна

 Чеботарьова Еляна

 J.A.M.

 Миколаїв

 Регіональна

 Шаповалова Тетяна 

 Bubble dance club

 Запоріжжя

 Регіональна

 Шапошникова Катерина

SHUM , Clio, My NIk , Hi Dance

 Одеса

 Регіональна

 Шевченко Анжеліка

 Х-місія

 Мелітополь

 Регіональна

 Шевченко Олена

 Шоколад

 Харків

 Регіональна

 Шепетова Ангеліна

 HiDance

 Одеса

 Регіональна

 Шерифова Аліна

 GloryЯ

 Мелітополь

 Регіональна

 Школярова (Бень) Юлія

 Жемчужина

 Миколаїв

 Регіональна

 Шовкун Олександра

 Х-місія

 Мелітополь

 Регіональна

 Щур Галина

 Unity

 Харків

 Регіональна

 Щур Марія

 Unity

 Харків

 Регіональна

 Никєшин Владислав

 -

 Дніпро

 Обласний тех. ком.

     

Підпишіться,