Асоцiацiя сучасного та естрадного танцю украiни

Як стати організатором

ЯК СТАТИ ОРГАНІЗАТОРОМ ЗАХОДУ АСЕТУ

 

АСЕТУ – організація, яка здійснює технічну та інформаційну підтримку для організаторів заходів на території України.

Ми відкриті до співпраці з новими організаторами, нам цікаво відкривати нові неординарні особи – ми пропонуємо франшизу щодо організації заходів. А це означає - вся схема проведення заходу вже продумана, розроблена та випробувана на практиці протягом багатьох років. Новому організатору залишається тільки дотримуватися цієї схеми, докладаючи своїх зусиль, шарму і чарівності:)

Ми допомагаємо як організаторам, які не мали жодного досвіду проведення заходів, так і тим, хто організовував раніше заходи, але в інших організаціях чи самостійно.

Наша, напрацьована роками схема підготовки до проведення заходів, дозволяє нам здійснювати допомогу та підтримку в організації конкурсів різного рівня: обласні змагання, регіональні/міжрегіональні події, Всеукраїнські заходи, Кубки та Першості України, заходи Міжнародного рівня, Кубки/Чемпіонати Світу та Європи.

Для першокласної підготовки та організації заходу ми маємо все необхідне:

  • методичні рекомендації;
  • структуроване за розділами положення, яке ми допомагаємо оформити у правильній формі та згодом розсилаємо керівникам, зареєстрованим у нашій базі поштової e-mail розсилки;
  • затверджуємо дизайн заходу, макети дипломів, афіші, банера та ін. Якщо є потреба, допомагаємо підібрати дизайнера з власних контактів;
  • рекомендуємо перелік фірм, що спеціалізуються на друці дипломів, банерів, наклейок на медалі та кубки;
  • здійснюємо рекламу заходу з використанням усіх ресурсів АСЕТУ;
  • пропонуємо допомогу у виборі нагородної продукції;
  • допомагаємо запросити іноземних суддів.

Розроблений нами програмний комплекс повністю автоматизує процеси реєстрації та дозволяє контролювати процеси дотримання правил організації. Ми дотримуємось виконання умов конкурсного відбору та чесної конкуренції між учасниками. Програма контролює допуск танцюристів певної ліги до участі у конкретній номінації - учасники, які проходять реєстрацію на сайті, не можуть заявити участь у лізі, яка нижча за лігу їхньої танцювальної майстерності. У нас є віковий ценз для учасників - танцюристи можуть танцювати у своїй віковій категорії або категорії на один вік вище. Програма фіксує всі участі танцюристів у наших заходах та зароблені на них бали до ліги. Таким чином ведеться облік правил переходу танцюристів з однієї ліги до іншої.

Наша комп'ютерна програма зручна не лише під час реєстрації колективів на участь у заході, а й для організаторів. У ній є можливості підрахунку внесків за участі, контролю таймінгу та перелік для замовлення необхідної нагородної продукції (медалей, кубків, дипломів).

На наших конкурсах та фестивалях завжди присутні кваліфіковані атестовані судді. Ми стежимо за тим, щоб танцюристів оцінювали лише професіонали своєї справи.

Ми прагнемо забезпечити максимум зручності і мінімум турбот для організатора і намагаємося спростити складну роботу в підготовці заходів.

Для учасників нашої організації розроблено систему підрахунку рейтингу найкращих танцюристів, що стимулює їх брати участь у наших змаганнях. За підсумками року ми проводимо урочисту церемонію нагородження найкращих танцюристів – «Золота Відзнака АСЕТУ»

 

Для того, щоб стати організатором АСЕТУ потрібно:

  1. Подати заявку для цього потрібно пройти за посиланням. Заявку необхідно надіслати до закінчення поточного танцювального сезону, якщо захід планується у новому танцювальному сезоні, або за 2-3 місяці до заходу, якщо захід планується у поточному танцювальному сезоні. Календар заходів АСЕТУ на майбутній танцювальний сезон формується в літній період, з липня до серпня місяця, на підставі заявок, що надійшли до Офісу АСЕТУ за минулий період. Ознайомитись з календарем можна за посиланням - https://acety.org/events/
  2. Після розгляду заявки Президентом організації та затвердження дати проведення заходу Офіс АСЕТУ готує Договір на проведення заходу та надсилає його для ознайомлення та підписання Організатору. У договорі та додатках до нього прописані всі умови співробітництва, основні етапи підготовки до заходу, терміни надання всієї необхідної інформації та здійснення підготовчих процесів.
  3. Тільки після підписання договору між організатором та АСЕТУ захід включається до Календару Заходів АСЕТУ. Договір має бути підписаний до 01 вересня поточного року.

 

Ласкаво просимо до танцювальної сім'ї АСЕТУ!!!

 

Підпишіться,