Асоцiацiя сучасного та естрадного танцю украiни

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація сучасного та естрадного танцю України»

ВГО АСЕТУ – це організація створена молодими танцюристами та викладачами сучасного танцю з метою задоволення та захисту законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів своїх членів, а також для сприяння розвитку сучасних та естрадних танців на території України, підвищенню ролі даних видів діяльності у загальному та гармонійному розвитку особистості, зміцненню здоров'я, формуванню здорового способу життя.
Основними завданнями ВГО АСЕТУ є:

• Пропаганда та популяризація сучасних та естрадних танців серед школярів, студентів та інших верств населення України;
• Сприяння масовому залученню школярів, студентів та інших верств населення до занять сучасним та естрадним танцем.;
• Розвиток та зміцнення зв'язку з міжнародними клубами, федераціями, асоціаціями, об'єднаннями у сфері сучасного та естрадного танцю;
• Сприяння соціальному захисту танцюристів, тренерів та інших фахівців – своїх членів;
• Участь у розробці та реалізації програм розвитку сучасного та естрадного танцю, фізичної культури в Україні.


АСЕТУ може святкувати два дні народження – фактичне та юридичне. Фактичним Днем Народження організації вважатимуться серпень 1999 р., м. Євпаторія. Цього року відбулася перша подія – «Бегущие по волнам». У ньому взяли участь понад 200 танцорів із Євпаторії, Сум, Харкова, Одеси, Норильська. Після події пройшли перші майстер-класи. Учасниками цих подій, які з нами й донині, можна вважати Олександра та Тетяну Гладиш, Мошину Наталю, Сергія Павличенко. Юридично – День Народження АСЕТУ 01.02.2001 р. (свідоцтво №1567).

На даний момент ВГО АСЕТУ найпотужніша і найпрогресивніша організація в Україні, що розвиває сучасний та естрадний танець. Діяльність організації активно проходить у 17 областях України, членами є понад 300 танцювальних об'єднань та понад 20.000 танцюристів, які розвивають понад 25 напрямків танцю, такі як Hip-hop, House, LiteFeet, Breaking, Disco, Disco Freestyle, Disco slow, Lyrical Dance, Techno, Poppinig, Locking, Jazz Funk, Dancehall, Dance Pop, Dance Show, FitKid, Fantasy, Jazz, Modern, Contemporary, Сучасний естрадний танець, Дитячий танець, Народний танець, Класичний танець, Belly Dance та інші. Понад 100 заходів, від обласних та регіональних, до подій міжнародного масштабу – на будь-який смак, представлені у календарі заходів АСЕТУ.

З 2004 р. ВГО АСЕТУ є ексклюзивним представником International Dance Federation в Україні. Наші танцюристи щорічно виїжджають на Чемпіонати Світу до Угорщини, Італії, Іспанії, Хорватії, Англії та підтверджують високий танцювальний статус України та АСЕТУ. Щоразу, прагнучи підготувати танцюристів краще за інших, тренерський склад ставить перед собою «високу планку», так взявши чергову висоту – «Найрезультативніша збірна команда в Світі (IDF)» у 2006 р., ми не віддаємо цю «пальму першості» і по цей день! Збірна України вже 14 років поспіль стає КРАЩОЮ ЗБІРНОЮ КОМАНДОЮ СВІТУ (IDF)!!! Судді Вищої категорії АСЕТУ отримали близько 20 Міжнародних суддівських ліцензій.
За роки життєдіяльності було проведено понад 1.000 різноманітних заходів (конкурси, чемпіонати, змагання, фестивалі, конгреси, лекції, конференції, майстер класи). Приємно відзначити, що є заходи, які діють та динамічно розвиваються весь цей час.
Поряд із Президією АСЕТУ з цього танцювального сезону працює «Комітет з розвитку нових танцювальних напрямів в АСЕТУ», який складається з найактивніших та кращих танцюристів та молодих педагогів організації. Наші двері завжди відчинені як для тих, хто від початку займається сучасними танцями, так і для тих, кому сучасні танці можуть стати другим стилем танцю після занять бальними танцями, народною чи класичною хореографією, рок-н-ролом. Ми завжди готові, підказати, допомогти та пояснити тим, хто робить лише перші кроки у світі танцю. Ми завжди готові прийняти нові стилі та напрямки. Ми завжди чекаємо на Вас і Ваші ідеї.


Ласкаво просимо до танцювальної родини АСЕТУ!

Підпишіться,